Mariusz Szmytkowski

Absolwent Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Poznaniu, od wielu lat prowadzi autorską pracownię projektowania wnętrz i designu. Zakres jego działalności obejmuje również temat scenografii teatralnych a wieloletnia współpraca z Teatrem Wielkim a także Polskim Teatrem Tańca w Poznaniu pozwoliła na realizację wielu ciekawych projektów.

Mariusz Szmytkowski przygotował również scenografię dla Sceny przy Starym Browarze w Poznaniu ("Stary Browar - Nowy Taniec"). Współpracował z grupą teatralną Rialto Fabrique Nomade.

Volta Design

Pracownię architektury wnętrz tworzy zespół fachowców - designerów, których doświadczenie i kompetencje pozwalają na realizację każdego projektu. Skuteczne rozwiązania, oparte na wieloletnim doświadczeniu i kontakcie z klientem wspierają proces projektowy a indywidualne podejście do każdego projektu gwarantuje pełną satysfakcję klientów. Projektując, myślimy kategoriami docelowego odbiorcy i każdy temat opieramy na ścisłej współpracy z nim.

VoltaDesign została założona w 1996 roku przez Mariusza Szmytkowskiego, właściciela i architekta wnętrz ( wcześniej od 1989 r - biuro projektowe Inplus ). Przez blisko 17 lat firma ugruntowała pozycję lidera w zakresie projektowania wnętrz. Od samego początku główną specjalizacją pracowni Volta Design było projektowanie ekskluzywnych domów, rezydencji i apartamentów. Każdorazowo projektowaniu wnętrz towarzyszy kompleksowe opracowanie i realizacja projektów mebli a także przedmiotów użytkowych, ściśle zintegrowanych z danym wnętrzem.
Realizowaliśmy również projekty dla wielu inwestycji komercyjnych.
Między innymi:

biura / restauracje

Piano Bar , Brovar Pub, Habana , Niku /Poznań/
Odjazd /Piaseczno/, Hot Spot /Warszawa/

uczelnie wyższe
inne

WSNHiD /Poznań/ , SWPS /Warszawa/
Concordia - Centrum Designu /Poznań/
Szkoła podstawowa i gimnazjum Davinci /Poznań/
Sklepy Kala /Polska/